Starý kredenc vidiecky štýl

Vo vidieckej obývačke majú miesto aj staršie kusy nábytku, možno zdedené a dovezené z domu starých rodičov, či blšieho trhu, bazára.

Milovníci vidieckeho štýlu nezriedka majú ako koníček renováciu nábytku a preto sa potešia, ak niekde narazia na starý príborník, či kredenc z masívneho dreva. Nič im nebráni dotvoriť si ho podľa svojich predstáv pomocou kriedových farieb!

Ak nie ste renovátor, neklesajte na duchu, v ponuke nábytkových obchodov nájdete aj nové kúsky ladené do vidieckeho štýlu – príborník, či príborník s nadstavcom, ktorý pripomína „babičkin kredenc“.

Vidiecky pocit do interiéru dodajú obrazy krajiniek, vyšívané doplnky, prútené koše, či obaly na kvetináče, obrusy, vankúšiky či závesy s károvanými vzormi, ale aj vidiecke záclony. Ak máte vo svojej obývačke dostatok priestoru na jedálenský kútik, je priestor na realizáciu ešte väčší – štýlový masívny stôl a stoličky alebo lavice (s kožušinkou, aby sediacemu zadku bolo teplúčko) môžu byť tie najzaujímavejšie kúsky ku príborníku.

Zobrazených 1–12 z 97 výsledkov