Veterná zvonkohra

Prírodný štýl bývania využíva prírodné prvky – drevo, kamene, mušle, perie, bylinky… a tiež prírodné živly, ktoré vnášajú do interiéru svoje sily a tým nastoľujú dynamiku a zároveň rovnováhu.

Preto v prírodnom interiéri je obľúbeným doplnkom zvonkohra.

  • Bambusové zvonkohry, drevené zvonkohry – ktoré vás zavedú svojim zvukom do Ázie, možno ste fanúšikmi feng-shui a jednotlivé poschodia zvonkohry majú pre vás konkrétny význam – privádzať do vášho príbytku šťastie, lásku, bohatstvo, podľa toho, kde bude zvonkohra visieť. Bambus a drevo zároveň prinášajú teplo svojho živlu.
  • Zvonkohry z mušlí – ktoré vám pripomenú pobyt pri mori – väčšinou bývajú zavesené na terase a klopkajú o vetre pieseň o slnečnom dni. Rozhohrajte hru svetla a tieňa v slnečnej miestnosti, ovzdušie zlenivie, skľudní sa – môžete pozorovať pohybujúce sa tiene a načúvať ševeleniu mušlí v hojdacom kresle…
  • Kovové zvonkohry – ktorých kovové paličky, keď o seba udrú, vydávajú zvonivé tóny, anjelske hlasy… tie vás pre znemu trochu zobudia, vnesú trošku svojho zvonivého chladu, nerušivú ale burcujúcu energiu.

Zvonkohra môže byť zaujímavým doplnkom nielen v exteriéri, ale aj v interiéri. Namietate, že je vo vašom byte bezvetrie? Stačí otvoriť okno, stačí prejsť okolo, stačí visiace vvlákna zvonkohry pohladiť rukou a zvuk vás okamžite poteší, prenesie do vzdialených svetov…

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov