Machový obraz výroba

Očarili vás machové obrazy alebo celé machové steny? Tento trend sa nebadane vplížil do príbytkov aj do kancelárií, obrazy z machu pripomínajú 3D pohľad na les. Ak si zadáte do googlu „moss art“ nájdete mnoho inšpirácií, kde sú okrem machov, lišajníkov a vetvičiek použité aj rôzne sušené kvety, listy, kamienky. Vytvárate si tak kúsok prírody, kúsok prirodzeného lesa, kúsok džungle priamo vo svojej obývačke alebo kancelárii.

Chceli by sme vás povzbudiť, tvorba machového obrazu nie je vôbec ťažká. Potrebujete len rám, na ktorý budete lepiť chumáčiky machu, či lišajníkov. Obľúbené sú kruhové rámy na machové obrazy, ale zúžitkovať môžete ľubovoľný rám na obrazy alebo fotografie, ak z neho vyberiete sklíčko. Na lepenie sú špeciálne lepidlá na machy, ktoré sú pastovité, biele, po zaschnutí priesvitné a ich výhodou je rýchle schnutie. Tavnú pištoľ však nezavrhujte, môžete pomocou nej nalepiť rôzne kamienky, sušené kvietky, konáriky…

Do minimalistickej obývačky machový obrázok zapadne veľmi dobre, prinesie zenový kľud, chuť rozmýšľať, chuť ocitnúť sa na prechádzke do prírody.

Zobrazených 1–12 z 97 výsledkov