Visiace kreslo

Dá sa povedať, že boho štýl je pre vzdorovitých 🙂 Vzdoruje všeobecne panujúcemu módnemu trendu, vzdoruje klasike, taktiež je opozitom minimalistického štýlu. Mieša farby, mieša materiály, mieša štýly, je rafinovanou ukážkou vašich životných postojov a skúseností.

Vyberiete si pohodlnú sedačku, zvolíte však šokujúco žiarivú farbu. Doplníte ju visiacimi kreslami s kožušinami, vankúšmi so zvieracími vzormi, etnickými koberčekmi, exotickými izbovými rastlinami…

Kam cestujete tento krát? Rovnako vaše návštevy, ako aj vy, sediac v kresle, sipkajúc netradičný nápoj – v lete chladený koktejl, v zime čaj z čerstvej mäty, zasnívajte sa o ďalekých krajinách.

Hojdačka pre dospelých sa populárne nazýva kokon (kukla) alebo vajce, pretože vzhľadom ich pripomína – kuklu zavesenú na konáriku, čakajúcu až sa z nej stane motýľ alebo škrupinku vajíčka, tak pohodlnú a oblú pre váš chrbát. Visiace kreslo je stabilné sedadlo zavesené vo vzduchu na silnej pružine upevnenej na stabilnom kovovom ráme. Nepochybná výhoda zaveseného sedadla je obrovský komfort. V takomto kresle sa môžeme posadiť a relaxovať jemným kývaním koša.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov